Movies
Ratings
91
BurningRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
YojimboRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Strangers on a TrainRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.0