Movies
Ratings
84
TraffickersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0