Series
Ratings
49
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The RainRated ★ 3.0
The RainRated ★ 3.0
The RainRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
My First First LoveRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0