Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0