Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0