Movies
Ratings
80
The PriestsRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5