Series
Ratings
28
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5