Movies
Ratings
685
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
The Sisters BrothersRated ★ 3.0- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
Blink TwiceRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0