Titles you rated
Personal TasteRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0