Movies
Ratings
15
The Imitation GameRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0