Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
High & Low The MovieRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Go Away Mr. TumorRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5