Movies
Ratings
251
WonkaRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
City of EmberRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0