Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The CulpritRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
The KillersRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Project SilenceRated ★ 1.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0