Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5