Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0