Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 4.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0