Series
Ratings
355
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5