Movies
Ratings
58
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5