Movies
Ratings
1094
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 0.5
TwistersRated ★ 2.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 2.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
Bob Marley: One LoveRated ★ 3.0
The Red HerringRated ★ 1.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
ChampionRated ★ 0.5
Black MoneyRated ★ 1.5
The IrishmanRated ★ 3.0