Titles you rated
Bad GuysRated ★ 1.5
Justice PaoRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Tyrant Season 1Rated ★ 2.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- CarruselRated ★ 4.0