Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 5.0
PhilomenaRated ★ 5.0
John QRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0