Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The TailorRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Let's Go, Jets!Rated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
EmmaRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5