Movies
Ratings
319
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0