Series
Ratings
89
Missing YouRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Full House Take 2Rated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0