Series
Ratings
53
Little WomenRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0