Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0