Movies
Ratings
103
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5