Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5