Series
Ratings
35
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
ManiacRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5