Movies
Ratings
322
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0