Series
Ratings
21
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0