Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0