Series
Ratings
15
LIAR GAMERated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0