Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
The Living DeadRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0