Movies
Ratings
44
Close Range LoveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Say 'I Love You'Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
The Third Way of LoveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0