Series
Ratings
45
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0