Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0