Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0