Movies
Ratings
1835
FlightplanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Riverside MukolittaRated ★ 1.0
The People UpstairsRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 1.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0