Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0