Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Missing NineRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0