Titles you rated
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 3.5
We Are Little ZombiesRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Fish StoryRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Repo ManRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
GintamaRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0