Movies
Ratings
307
Sisters on the RoadRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5