Movies
Ratings
228 The PlotRated ★ 2.0 The PlotRated ★ 2.0
 CureRated ★ 3.5 CureRated ★ 3.5
 The Wind RisesRated ★ 2.5 The Wind RisesRated ★ 2.5
 Red CliffRated ★ 3.5 Red CliffRated ★ 3.5
 Red Cliff Part IIRated ★ 3.0 Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
 Ip ManRated ★ 3.5 Ip ManRated ★ 3.5
 Ip Man 2Rated ★ 3.0 Ip Man 2Rated ★ 3.0
 Becoming JaneRated ★ 3.0 Becoming JaneRated ★ 3.0
 Chungking ExpressRated ★ 3.0 Chungking ExpressRated ★ 3.0
 Bicentennial ManRated ★ 3.5 Bicentennial ManRated ★ 3.5
 Inside MenRated ★ 3.0 Inside MenRated ★ 3.0
 FlippedRated ★ 3.0 FlippedRated ★ 3.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 The ShamelessRated ★ 4.0 The ShamelessRated ★ 4.0
 Joint Security AreaRated ★ 3.5 Joint Security AreaRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 ConstantineRated ★ 4.0 ConstantineRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0 John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
 John WickRated ★ 3.5 John WickRated ★ 3.5