Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Usotsuki TrickRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5