Series
Ratings
275
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Generation KillRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 0.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0