Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- プライドRated ★ 3.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
- Cutting off the HeartRated ★ 3.5
When I Was The PrettiestRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0