Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 0.5