Titles you rated
Be With YouRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 0.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0