Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 1.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
NerveRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.0